ADDRESS


EMAIL

PHONE

Vzhůru na výlet s vozem z půjčovny aut v Praze 9


Půjčovna aut v Praze 9 https://autopujcovna-milan.cz/ vám nabízí možnost využít častěji výletu do Jizerských hor. Po dálnici D10 jste v Liberci zhruba za hodinu, a za dalších 40 minut se bezpečně dopravíte do některé z lokalit tamní oblasti. Této služby lze výhodně využívat například tehdy, máte-li svůj vůz v servisu, anebo žádný nevlastníte, protože se vám prostě nevyplatí. Mnozí z nás pracují ve městě, do zaměstnání dojíždí městskou dopravou a automobil v průběhu pracovního týdne ani nevyužijí z nedostatku času. Mají volno pouze o víkendech nebo o dovolené, a v této době se vůz z autopůjčovny může pro občasné výlety a dovolenkové pobyty hodit.

Jizerské hory

Jizerské hory vám nenabízíme náhodou, jednak je to z Prahy 9 opravdu kousek, na cestách netrávíte zbytečně mnoho času, a je to jedno z nejzajímavějších pohoří v naší zemi a možná i na celém kontinentu. Stojí za to jim nahlédnout pod pokličku a prozkoumat většinu jejich tajemství.,

jízda autem v zimě

Energie – o některých lokalitách lze tvrdit, že jsou tu „dobré energie“, a že se tam budete cítit lépe, než jinde. Nemusí to zdaleka být potvrzováno turistickými průvodci, a už vůbec ne komerčními zájmy, jde spíše o přírodní oblast, která vám nabídne to, s čím se jinde neshledáte. Dobré proudění planetární a přírodní energie nastává většinou tam, kde je nízká hustota zalidnění, bez průmyslové výroby, s minimem turistů a obchodních zájmů, ale s rozvinutou infrastrukturou. Do energií se také přenáší prožitky lidí, které jsou na tamní místo navázány, a zde se pojí mnoho pozitivních momentů zejména s lidmi, co tu prožili báječnou dovolenou již za socialismu a v devadesátých letech.

S pronajatým vozem vám doporučujeme navštívit především Desnou, Kořenov, Smržovku, Jiřetín pod Bukovou, Albrechtice v Jizerských horách, Maxov, Josefův Důl a Mariánskou horu. Z přírodních krás vás jistě zaujme lesní porost a několik přehrad, a typickým stavebním prvkem Jizerských hor jsou také rozhledny, například Bramberk, Tanvaldský špičák, Královka a Štěpánka, z nichž je opravdu překrásný výhled do okolí.