ADDRESS


EMAIL

PHONE

Ušijte si z plenkoviny pyžamo


Plenkovina je materiál velice svérázný, ale zároveň značně oblíbený zejména mezi šikovnými a tvořivými švadlenami. Vyznačuje se některými vlastnostmi, s nimiž nemůžete počítat u jiných textilií. Jestliže se rozhodnete ušít z plenkoviny pyžamo, bude to nejen originální, ale i velmi přínosné a zajímavé.

růže v posteli

Jaké výhody vám poskytne tento výrobek?

Maximální pohodlí – jaké pyžamo je nejpohodlnější, co se týče materiálu? Někdo sice preferuje polyesterový mikroplyš, ale bavlna je bavlna. K tomu asi není co dodat.

Originalita – každý výrobek zhotovený na šicím stroji doma v pracovně je originální. A chcete-li se svým výtvorem pochlubit, můžete uspořádat pyžamový ples, což je akce docela oblíbená mezi lidmi, milujícími zdravou recesi.

dívka v ložnici

Barvy Duha – k originalitě mohou přispět i barvy Duha určené pro stoprocentní bavlnu. S nimi si obarvíte pyžamo podle svým představ, třeba i jako batiku.

Délka kalhot – toto je téma pro diskuzi velmi obsáhlé, protože délku kalhot u pyžama si můžete zvolit skutečně jakoukoli, zejména u toho dámského. Jde tu totiž o několik faktorů, s nimiž se o délce kalhot rozhodujete. Za prvé jde o teplotní pohodlí, to znamená, že v létě se vám hodí pyžamo spíše kratší, aby vám poskytlo více chladu pro vaše nohy. Ideální délka je tříčtvrteční nebo těsně ke kolenům. Pro chladné období roku si spíše zvolíte délku celkovou až po kotníky. A dalšími faktory, které o délce rozhodují, je sex. Kratší kalhoty ve stylu šortek totiž odhalí vaše krásné nohy v téměř celé délce, ale velmi vyzývavé je i tříčtvrteční řešení, kdy odhalíte alespoň provokativní kotníky a bosá chodidla, což je pro muže také velmi svůdné a lákavé.

Střih – vyhovuje vám střih kalhot přiléhavý nebo spíše volný, napodobující harémový styl? Je to čistě ve vaší režii a můžete klidně s pyžamovými kalhotami experimentovat.