ADDRESS


EMAIL

PHONE

Co by vám prozradila vaše moudrá přítelkyně


Muži, kteří mají to štěstí a po jejich boku se nachází moudré ženy či dívky, se jejich přičiněním mohou vyhnout celé řadě problémů. Zaměříme-li se na zdravotní aspekty, tam vám mohou dokonce zachránit život. Kupříkladu tehdy, selže-li vám erekce, zaznamenáte u sebe pokles zájmu o sex, a namísto hledání cesty, vedoucí k příčině potíží, začnete pátrat po Viagře bez předpisu.

V první řadě vás chceme upozornit, že lékaři se nevyjadřují k užívání všech přípravků na bázi Sildenafilu, tedy i Viagry, náhodou, v určitých situacích vás to může ohrozit na životě. Není to legrace a riskovat nákupem jakéhosi přípravku na černém trhu, o jehož složení nevíte prakticky nic, se určitě nevyplatí. Co by vám vaše zkušená a moudrá přítelkyně prozradila?

ženské oko

Hledej řešení v přírodě – již tisíce let užívají v uvozovkách „primitivní“ národy na tyto potíže adaptogeny, tedy rostliny s vydatným léčebným potenciálem, kam patří například Ženšen či Kotvičník. Jenže tyto národy lépe využívají svou intuici, než my, a předávají si svá moudra z generace na generaci. Adaptogeny navíc nevykazují prakticky žádné vedlejší účinky.

Přestaň kouřit a pít – k tomu není co dodávat. Každý ví, že alkohol a cigarety a do určité míry i kofein škodí lidskému organismu, a že je třeba tyto vlivy výrazně omezit, nebo ještě lépe s nimi přestat. Alkohol je buněčný jed a dehet z cigaret a další jedovaté látky v cigaretovém kouři rozhodně zdraví prospívat nebudou.

hezká dívka

Vyházej z chladničky, co tam nepatří – do zdravého jídelníčku nepatří bílá mouka, bílý cukr, maso a uzeniny a potraviny obohacené různými nevhodnými aditivy. A samozřejmě pesticidy, herbicidy a GMO (geneticky modifikované potraviny). V prodejnách zdravé výživy se dozvíte více informací na toto citlivé téma.

Nestyď se mi prozradit, co bys rád v posteli – toto bývá pro mnohé muže nejobtížnější krok k otevření svého nitra. Jakmile se toto však mezi partnery prolomí a oba získají k sobě důvěru, bude jejich sex procházkou rajskou zahradou plnou rozkoší a vášní. Jde o to navzájem si vyhovět a být otevřený v tom, co se mi líbí, a co ne.