ADDRESS


EMAIL

PHONE

Nové kalhotky

Myslíte si, že už o menstruaci víte opravdu všechno? Pokud si to myslíte, tak také předpokládám, že víte, že existuje takhle kvalitní menstruační kalhotky. Já jsem ještě donedávna o nich nevěděla. Protože si vzpomínám, že jsem slyšela akorát o menstruačním kalíšku. Tohle byla moje poslední informace, co se týká menstruace anebo novinek v menstruaci. Jenomže moje kamarádka mi řekla, že už dokonce existují také menstruační kalhotky. Abych se přiznala, tak jsem tomu vůbec nechtěla věřit. Jak mohou existovat menstruační kalhotky? Chvíli jsem nad tím přemýšlela a ihned mě napadlo jedině to, že to už jsou nějaké opravdu černé kalhotky, které vám pomohou anebo zabrání tomu, aby vám třeba například neprotekla vložka nebo tampon.

Moderní vzor.

Protože mě osobně se kolikrát stává, že když si vezmu tampon, tak i třeba ta dvě hodiny mi už proteče a jde vidět flek na kalhotách. Přitom výrobce slibuje, že tampon pomáhá šest až osm hodin. Mě kolikrát nepomůže ani dvě hodiny. Takže při začátku menstruace musím opravdu každou hodinu vyměňovat tampon anebo si kupovat opravdu ty největší a nejtlustší vložky. Když mi ale kamarádka ukázala webové stránky, kde se také dozvím více informací o tom, co jsou to menstruační kalhotky a jak je používat, tak mě to docela zaujalo. Byla jsem překvapená, že vůbec takové výrobky, které jsou na menstruaci, existují.

Pohodlné kalhotky.

Netušila jsem, že tohle vůbec bude někdy existovat, takže jsem řekla své kamarádce, že jí moc děkuji za radu a za tipy, protože jsem se rozhodla, že menstruační kalhotky chci také vyzkoušet. Když mi potom poštou přišly tyto menstruační kalhotky, tak jsem se vůbec nebála, protože přišly opravdu zabalené tak, aby si nikdo netušil, že si objednávám tyto menstruační kalhotky. Takže jsem byla ráda, protože bych se asi styděla, kdyby třeba soused viděl, že si objednávám menstruační kalhotky. Určitě, by se vyptával, na co to mám a jak se vůbec menstruační kalhotky používají anebo k čemu jsou dobré. A věřte mi, že na tohle jsem vůbec neměla náladu, abych nějakému muži vyprávěla, co jsou to menstruační kalhotky.