ADDRESS


EMAIL

PHONE

Elektronické cigarety značky Joyetech

Joyetech je značka cigaret, která má velmi dlouhou tradici. Nyní nabízí tato značka spoustu druhů elektronických cigaret. Spojuje je nízká cena a kvalitní provedení. Joyetech cigarety jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené vapery. Pro začátečníky je vhodná například cigareta Joyetech WideWick. Tuto cigaretu seženete i za méně než 300 korun. Je k dostání v sedmi barevných provedeních. Má kapacitu baterie 800mAh, což vám zajistí dlouhodobou výdrž. Lehké provedení, nízká hmotnost a skvělé podání chuti – to je přesně to, co tuto elektronickou cigaretu vystihuje. Je určena pro vapování MTL – tedy z pusy do plic, což je způsob vapování, který je nejvíc podobný kouření klasických cigaret. Z WideWicku vám budou dobře chutnat jak tabákovky, tak ovocné nebo dezertové příchutě.

vapování

Další možností je cigareta Joyetech eGo AIO e-cigo.cz. Cigareta je dostupná v šesti barevných provedeních, stříbrná, modrá, šedá, fialová, červená a žlutá. I tahle cigareta je charakteristická svou nízkou cenou, která se pohybuje pod pětiset korun. To je skvělá cena za jednu elektronickou cigaretu. Ego AIO se jednoduše nabíjí skrze micro USB, které můžete zapojit prakticky kdekoliv. Kapacita baterie je 1700mAh, což zajistí celodenní vapování bez problému. Tato kapacita baterie je jedna z nejlepších.

liquid

Plnění cigarety je velmi jednoduché, má horní plnění, které zajišťuje, že nedojde k žádnému protékání liquidu. Náustek je ve tvaru spirálky, což znamená, že brání tomu, aby vám případně liquid prskl do úst. Clearomizer je podsvícený a můžete si dokonce vybrat, jakou barvou budete chtít mít elektronickou cigaretu podsvícenou.

Ať už si budete chtít vybrat jakoukoliv elektronickou cigaretu, s žádným modelem od značky Joyetech nešlápnete vedle. Uživatelské recenze váš přesvědčí, že se jedná opravdu o povedené produkty.