ADDRESS


EMAIL

PHONE

Jaké výhody přináší úklid panelových domů od profesionální firmy


Neshody mezi nájemníky – majitelé bytů v bytových domech a jejich nájemníci tu žijí pod jednou střechou. Někteří se vídají denně, jiní třeba jen pár dnů v týdnu či v ještě delších intervalech. Vzájemné rozhovory mohou nabývat různých témat, ale pokud je v domě nepořádek a očividně někdo zanedbává úklid společných prostor, toto přichází na přetřes v průběhu rozhovoru takřka pravidelně. Lidé se pak mezi sebou osočují, nadávají si, anebo si nejsou schopni nic vysvětlit přímou cestou a ponechávají si zlobu a zášť jen pro sebe, kterou pak ventilují někde jinde. Máte tohle zapotřebí? Vyšetřovat, jako kriminalisté nějaký zločin, zda pan Karel z pátého patra vytřel o víkendu schodiště, anebo zda paní Martina z druhého patra nezapomněla na úklid kočárkárny? Jestliže se vlastníci bytů domluví na domovní schůzi, že úklid převezme profesionální firma, budou od té doby vztahy mezi lidmi v domě mnohem méně napjaté.

panelový dům

Umytá okna – v některých panelových domech jsou okna tak zašpiněná, že vás zřejmě napadá otázka, kdy se tu asi naposledy umývala. S úklidovou firmou není problém se domluvit i na pravidelných intervalech umývání oken. Je to výhodné i v tom, že mytí oken ve vyšších patrech bývá nebezpečné, někdy stačí jen malý náklon a ztráta stability na židli či na štaflích, a jste venku. Pády z šestého patra nepřežije v podstatě nikdo a někdy i pád z prvního patra může být smrtelný, pokud dopadnete nešťastně třeba na záda.

okno v paneláku

Čisto ve výtahu a ve společných prostorách – když v domě figuruje mezi nájemníky rozpis na úklid společných prostor, stává se, že lidé z vyšších pater umývají pouze schodiště a vodorovnou plochu na svém patře, a zapomenou na výtah, vstupní vestibul, kočárkárnu a další místnosti. Toto je opět předmětem konfliktních situací, ovšem zadáte-li úklid panelových domů profesionálům, od té doby pouze užíváte společné prostory dle potřeby a nikdo na nikoho nebude zvyšovat bezdůvodně hlas jen kvůli tomu, že zapomněl vytřít https://www.pesweb.cz/cz/mazlici-majitele podlahu ve výtahu a zapomněl dezinfikovat jeho vnitřní madla.