ADDRESS


EMAIL

PHONE

Blíží se Dušičky


Každý se snaží starat o hrob své rodiny jak nejvíce dovede, ale problém je, že spousta lidí bydlí od hrobu daleko. Nepřipadá tak v úvahu, že by chodili často i denně a zalévali květiny. Proto je potřeba aby každý volil takovou úpravu hrobu podle toho kde bydlí. Jestli i vy bydlíte dál, zvažte že nebudete mít na hrobě záhon, když jej nebudete stíhat udržovat. Za neudržovaný hrob můžete dostat pokutu. Buď se můžete s někým místním domluvit že vám za nějaký finanční obnos bude na hrob chodit a bude ho udržovat, a nebo budete muset investovat do jeho zakrytí.

ozdobený hrob

Co s Dušičkami?
Někteří lidé nedají dopustí na přírodní květiny a vazby. Pokud ale bydlíte od hrobu daleko, těžko budete chodit kytice zalévat. Ano, i na podzim se některé druhy Květin a případně keřů musí zalévat. Proto volte takovou výzdobu, která vydrží alespoň pár týdnů než napadne první sníh. Jednou z variant je, že pořídíte umělé květiny na věnce a vazbu si z nich vyrobíte sami, a nebo si pořídíte hotovu vazbu z těchto květin. Někdo dává přednost menším dekoracím, někdo si potrpí na větší vazby či kytice.

umělé květiny

Jde to i levně
Typů dušičkových vazeb je mnoho, a jsou rok od roku dražší. I proto lidé častěji volí variantu že si vazbu vytvoří sami doma. V dnešní době máte tu výhodu, že na internetu najdete mnoho postupů. K výrobě toho nejjednoduššího věnce vám postačí korpus, větve nějakého jehličnanu, přírodní sušina, vázací drát, a nebo právě umělé květiny. Navazování větví a dekorace z květin je snadné a zvládnete to i vy. Umělé květiny koupíte u nás. Nabytém spoustu druhů květin v té nejvyšší kvalitě. Najdete u nás klasiku jako růže nebo chryzantémy, ale může si vybrat i méně obvyklé květiny, jako je třeba jeřabina. Naše květiny jsou barevně stálé a tak je na jaře můžete sundat a použít třeba jako květiny do vázy. Díky tomu nakonec i ušetříte.