ADDRESS


EMAIL

PHONE

Zuby bez kazů


Vyznáte se v péči o zuby?
Starat se o zuby není nic těžkého, ale chce to pravidelnost a důslednost. Zuby je potřeba si dvakrát denně čistit vhodným zubním kartáčkem, zubní nití nebo mezizubním kartáčkem, a je potřeba používat i ústní vodu. Pokud budete toto všechno používat pravidelně, je jen malá šance, že by se u vás objevovaly zubní kazy. Ty vznikají nedostatečnou zubní hygienou. Na nečištěných plochách zubů se usazuje plak, ze kterého vznikají kazy.

zubní nástroje

Je potřeba chodit na dentální hygienu, protože díky tomu budete mít všechny zuby dokonale čisté. Zubní hygienistka si poradí nejen s pigmentovými skvrnami a zubním kamenem, ale i s plakem. Dokonale čisté zuby jsou zdravé zuby, a pokud budete dodržovat vše co je potřeba, vaše zuby budou zdravé a hezké na pohled. Je potřeba se o ně opravdu starat, protože jedině tak se zbavíte zubních nemocí, žlutých zubů a zápachu z úst. Zdravé zuby o nás mnohé vypovídají, a proto je lepší se o ně starat.

Dentální hygiena v Praze 10 Clinic+ vás uvítá v moderním prostředí, kde vám zuby vyčistíme na 100 %. Vaše zuby budou bělejší, ale hlavně zdravější. Je důležité pravidelně chodit na hygienu, protože zubní hygienistka se dostane přístroji i do míst, do kterých většina lidí nesáhne celé roky. Tím se sníží riziko, že u vás vznikne zubní kaz. Je to důležitá součást péče o zuby a rozhodně byste ji neměli zanedbávat. Je to levnější než následná zubní péče u zubního lékaře. Pamatujte na to, že zanedbané zuby je potřeba opravit a nebo vyměnit, což jsou opravdu velmi nákladné položky.

pacient zubař

Neodkládejte svou návštěva naší kliniky, díky které budou vaše zuby v pořádku. Kromě dentální hygieny na vás čeká i tým zubních lékařů, takže vaše zuby u nás budou jako v bavlnce. Už se nebudete muset stydět usmívat, díky nám budete mít k úsměvu důvod. Zarezervovat si termín můžete třeba na našem webu.