ADDRESS


EMAIL

PHONE

Hypotéka pro nás

Věřili byste tomu, že opravdu v poslední době je hodně lidí, kteří by si přáli to, aby bydleli ve vlastním domě anebo v bytě? Abych se přiznala, tak já jsem dříve byla spíše výhradně pro to, aby každý člověk raději bydlel v nájmu. A víte proč? Proč jsem si myslela, že je nejlepší, když bydlíte bydleli v nájmu? Hlavně kvůli tomu, že se lidé nemusí samozřejmě zadlužovat na obrovské peníze, jako například na hypotéku, kdy je potřeba si nebankovní hypotéku vzít alespoň třeba tři nebo čtyři miliony. Protože pokud si vezmete hypotéku na jeden milion korun, tak sama pochybuji, že najdete opravdu nějaký krásný dům nebo byt k prodeji.

Máme hypotéku.

Samozřejmě, že pokud vám nevadí, že si najdete nějakou ruinu někde na konci planety, tak na to vám samozřejmě jeden milion korun na hypotéku bude určitě stačit. Jenomže když jsem se potom koukala na internetu na různé ceny nemovitostí, tak jsem málem omdlela. Dokonce i za malinký byteček, který je o velikosti například jedna plus jedna a byl někde mimo město, tak za to chtějí dva a půl milionu korun. Absolutně bych tolik peněz za tohle nedala. Ani za cenu toho, že by ten byt byl napsaný na mě. A už by byl celý život jenom můj. Opravdu zase za tohle by vlastní bydlení mě nestálo.

Peníze jsou důležité.

Opravdu hodně by mě stále tížilo to, že vlastně zbytečně jsem utratila tolik peněz, bych si pořídila jenom takový malý krcálek, kde bych se cítila jako křeček. Proto jsem se také raději podívala na webové stránky hypoteka-bez-registru.net a chtěla jsem si také domluvit schůzku s bankéřem, který by mi poradil, jaká hypotéka by pro mě byla nejlepší. A pokud i vy stále váháte, jestli si vzít hypotéku nebo být stále v nájmu, tak si musíte sepsat na papír pro a proti, protože mi věřte, někdy rozhodování není snadné. Já nakonec využila nebankovní hypotéku a jsem za ní ráda.