ADDRESS


EMAIL

PHONE

Firma TLCargo a.s. přepravuje materiál po celé EU

Znáte to, onemocníte vy anebo třeba vaše dítě a vy s ním potřebujete dojít k jeho praktickému lékaři, aby mu napsal nějaké léky a nebo v případě že jde jen o nějakou chřipku, nebo virové onemocnění si samy skočíte do lékárny pro nějaký sirup nebo kapičky proti kašli. Žádné léky si ale ani lékař, ani lékárník nevyrobí sám. A proto jsou firmy, které se specializují na vývoz zboží do EU https://tlcargo.cz/services/. Například naše společnost TLCargo a.s. rozváží různé farmaceutické prostředky po celé EU pozemní dopravou, letecky, ale také i námořní dopravou.

léky

O společnosti TLCargo a.s.
Tato společnost byla založena před třemi lety ve Středočeském kraji. Jsme logistická firma, logistická znamená, že se zabývá službami vztaženými k přepravě zásilky. Zabývá se komplexní nabídkou služeb spojených s přesunem zásilky od dodavatele k odběrateli. My konkrétně máme bohaté zkušenosti v oblasti logistiky léčiv a zdravotnického materiálu. Konkrétně dopravujeme různá léčiva co nejrychlejší cestou přímo od výrobců až k zákazníkům. Poskytujeme takové služby, že různé farmaceutické prostředky dopravujeme pomocí leteckých dopravních prostředků, dále nabízíme námořní přepravu z celého světa, pak samozřejmě pozemní přeprava, a to je přeprava například pomocí nákladního vozu.

přeprava léků

Při přepravě léků je důležité, aby daná firma splňovala různé podmínky – například – aby léky byly převáženy v požadované teplotě, aj. A naše firma TLCargo a.s. všechny naše podmínky splňuje proto je skvělé na přepravu všech léčiv po celé EU!

Kde nás najdete?
Adresa naší společnosti je – Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun, Česká republika. Nebo nám můžete poslat email na adresu- info@tlcargo.eu anebo nám přímo zavolat na naše tel. číslo- +420 608 956 190. Sdílejte naše stránky dál a dál, protože je velice důležité, aby lidé znali tuto firmu, abychom tak přispívali našemu zdraví a do budoucna měli dostatek léků pro naši společnost.