ADDRESS


EMAIL

PHONE

Založení vlastní společnosti

Různé varianty

Jestliže si chceme založit vlastní firmu, tak máme hned několik možností. Je tu možnost třeba akciové společnosti, ovšem ta se mnohdy vyplatí při větším obratu a je trochu složitější, protože její součástí jsou akcionáři, kteří mají jistá práva a zároveň povinnosti. Když jsme začátečník, tak je lepší se rozhodovat mezi OSVČ a společností s ručením omezeným. OSVČ se vyplatí na místech bez většího rizika, protože může využít výdajových paušálů, které umožní slevy na dani a také je zde snadnější výběr zisku.

výrobce obuvy

U s.r.o. je předností právě omezené ručení, přičemž při podnikání se může stát leccos. Navíc u společnosti je možnost převést ji na někoho jiného, takže není problém realizovat její prodej. Z ekonomického hlediska se zde také vyplatí, když máme vyšší zisky a velkou část zase investujeme do podnikání. Můžeme do něj jít i s dalšími lidmi a své pozice si rozdělit v zakladatelské listině. Následně nás při zakládání čeká ještě řada povinností.

Usnadnění práce

Těmto starostem se však můžeme elegantně vyhnout a usnadnit si tak start při podnikání. Je tu totiž možnost využít nabídky sro k prodeji https://www.companiesandoffices.cz/prodej-spolecnosti/. Není to žádná firma s neznámou minulostí, u které bychom museli řešit nějaké dluhy. Tato společnost je nově založená, takže odborníci se postarali o všechny formality. Nyní se už jen přepíše na nás, takže budou provedeny změny v obchodním rejstříku. I s tímto přepisem nás to bude stát necelých 12 000 Kč, takže to není nijak drahá záležitost.

kancelář firmy

Přímo na webu této společnosti poskytují tyto služby je seznam společností, které v současnosti prodává. Naleznete u nich základní údaje jako je název, IČ, sídlo a datum vzniku. Hned za tím je tlačítko rezervovat, pomocí kterého se dostaneme na online formulář. Jeho vyplněním dáme na vědomí náš zájem a po navázání kontaktu se můžete domluvit na detailech. Proces je rychlý, takže se nemusíte obávat nějakých zbytečných průtahů.