ADDRESS


EMAIL

PHONE

Chtěli byste si půjčit?


Možná právě přepočítáváte peníze, které vám ještě zbyly, a zjišťujete, že s nimi už do další výplaty nevydržíte. A možná jsou před vámi dokonce velká vydání, na která jste neměli ani bezprostředně po výplatě, natož nyní. Není to totiž žádná výjimečná situace. Něco takové se nám lidem stává. A možná byste žasli, jak často se někomu něco podobného přihodí. Peníze sice obíhají, ale ke mnohým z nás už tak jaksi nedoběhnou, a my je pak nemáme, ač bychom je potřebovali.

A tak se stává, že my lidé řešíme, co z toho, co se má zaplatit, ještě zvládneme, respektive čemu dát přednost a zaplatit to přednostně, protože by se to na nás jinak nepříjemně podepsalo, a co odložit na jindy.

drobné mince

Ale někdy se stane, že už není mezi čekajícími platbami nic, co bychom mohli oželet nebo nechat na jindy. Už jsou tu jenom výdaje, které zaplatit musíme. Musíme, ale nemáme čím. A to nás logicky trápí.

A jak se takového trápení zbavit? Jestli jste nabyli přesvědčení, že pro vás už tu žádné spásné řešení není, že už jste definitivně ztracení, nepropadejte ještě beznaději. Zkoušejte jakákoliv řešení, která se nabízejí. Protože rezignace je až ta poslední možnost. A než na ni dojde, lze vyzkoušet i možnost vzít si půjčku a po nějakou dobu žít a platit takto vypůjčenými penězi.

eura bankovky

A i kdyby se stalo, že už jste v bance žádali o půjčku, ale nedali vám ji, ale zato vám dali nepokrytě najevo, že jste ztraceným případem, nerezignujte a zkoušejte to dál. Kdyby nikdo jiný, pak alespoň hypotéka po insolvenci obvykle pořád ještě k dispozici bývá. A to pro kohokoliv, kdo je vlastníkem nemovitosti a může takovou nemovitostí ručit.

Nebankovní hypotéky se orientují právě na takové lidi, které v bankách odmítají jako pochybné. A výměnou http://m.urad.praha2.cz/file/QNq1/formular-Dohoda-o-dobrovolne-vymene-bytu.doc za záruku v podobě nemovitosti odpouštějí i spoustu jiných nedostatků. A tak si tady mohou půjčit i ti, kdo by jinak neměli třeba ani jiskřičku naděje.