ADDRESS


EMAIL

PHONE

Životní změna


Žijete v České republice a říkáte si, že je to nuda? Nic vás tu nebaví a chtěli byste udělat razantní změnu? Pak to udělejte co nejdříve! Občas v životě chceme udělat věc a velkou životní změnu, o které víme, že nám prospěje. Já o tom vím své. Ve svých osmnácti letech jsem se přestěhovala do Německa a žiji tu dodnes. Zpočátku se mi tu moc nelíbilo, ale teď už se na to všechno dívám trochu jinak. Ale pozor – v žádném případě se mi tu nelíbí jako v České republice. To je moje srdcovka a navždycky to tak zůstane. Pokud už jste uvažovali o životě v zahraničí, už víte, kam by vás to lákalo?

venku

Chtěli byste spíše k moři, kde je teploučko, hebký teplý písek a nádherné pláže a nebo spíše na zimní pól? Většina z nás by volila teplé krajiny. Ale jsou tu i tací, kteří zimu naprosto zbožnují. Já tedy ne, ber! Už jenom při pohledu na mráz mi vstávají všechny chlupy na těle co mám, a i když jsem zrovna někde u topení, začne mi být už jenom z té myšlenky zima. A co takhle Chorvatsko? Dokázali byste si tady představit život? Pokud se tady vyloženě vidíte a toužíte po tom, zkuste si vyhledat na internetu chorvatsko nemovitosti na prodej Najadranu, možná, že se rozhodnete nějakou nemovitost koupit. Třeba hotově a nebo na splátky.

venku

To už je na vás. Mně by se líbil život v Bulharsku. Je tam všechno jiné. Lidi jsou tam milí, vstřícní. Ano, mají tam sice malé platy, ale já bych se nějak uživila. A možná, že se tam jednou i přestěhuji, kdo ví. Budoucnost a to, co bude, je ve hvězdách. Pokud ale chcete udělat životní změnu a nebojíte se velkých výzev, právě pro vás bude odstěhovat se do jiné země naprosto ideální. Zvažte i tuto možnost. Pokud budete chtít poradit ohledně nějaké nemovitosti, jsme tu pro vás. Stačí, když nám zavoláte, nebo napíšete prostřednictvím e-mailu, nebo chatu. Tak neváhejte!