ADDRESS


EMAIL

PHONE

Stěhujeme kosmetický salón na nové působiště


Máte v úmyslu realizovat v praxi myšlenku, jak přestěhovat kosmetický salón odnesto.cz do jiných komerčních prostor a nabízet například služby ve větším rozsahu, anebo na místě, které je po technické stránce na tom nesrovnatelně lépe?

kosmetický salón

Přenechejte část práce profesionálům

Čím začít – stěhování je náročný proces nejen rozsahem práce a samotnou fyzickou dřinou, ve hře je ještě jedna důležitá věc – zajištění prostor, kam se stěhujete, po stránce technického vybavení. Ať už se jedná o prostory pronajaté, anebo vlastní, musíte tu mít ještě před nastěhováním po technické stránce vše v pořádku. Ono to možná zní zprofanovaně a příliš obecně, ale důležitost tohoto procesu pochopíte, až když se tu něco semele a pokazí. Jestliže jste žena a nemáte příliš o technických záležitostech přehled, obraťte se na někoho, kdo tomu rozumí – na manžela, přítele, známého atp., aby zkontroloval a dohlédl (třeba za úplatu) na stav elektroinstalace, rozvodů vody a odpadů, na vytápění, na dodavatele elektřiny, plynu či tepla, a také na další smluvní vztahy (nájemní smlouvu, pronájmy některého vybavení, pronájmy vozidel, částí prostor, skladů, prodejen atd.

stěhování kosmetiky

Balení vybavení – v kosmetickém salónu bývá celá řada velmi křehkých a drahých předmětů, z nichž velké množství je zhotoveno ze skleněných komponent, jsou to například zrcadla, svítidla, parfémy, líčidla, masážní oleje, baňky, skleněné pilníky, nádoby na ohřev vody atd. To vše se musí balit s citem a hlavně s technickým myšlením, protože jedna věc je používat tyto předměty v běžné kosmetické praxi, a druhá věc je převážet vybavení ve stěhovacím voze. Netroufáte-li si na tento proces, pověřte jím stěhovací firmu, která zajistí i stěhování komplet na klíč.

Nové působiště – jakmile se octnete na novém působišti, bude zřejmě zapotřebí vybavení do těchto prostor instalovat, a s tím si opět poradí stěhováci. Jde zejména o montáže zrcadel a svítidel, polic, stínící techniky a některých spotřebičů.