ADDRESS


EMAIL

PHONE

Rekonstruujeme nemovitost za pochodu


Když si mladí lidé pořídí nemovitost, anebo ji v lepším případě zdědí například od prarodičů, a potřebují ji uvést do obyvatelného stavu, nezbývá jim nic jiného, než se zadlužit, anebo si poradit s rekonstrukcí svépomocí. Málokterá mladá rodina si může dovolit vysolit v hotovosti potřebný obnos a financovat stavební práce uskutečněné specializovanou firmou na klíč. Mnohdy to probíhá tak, že se lidé uskromní, a provádí doslova „za pochodu“ stavební činnosti, na které sami stačí.

přeprava kontejnerů

Jestliže se jedná například o bourání a výstavbu příček, pokládku podlahové krytiny, rekonstrukci koupelny či montáž kuchyňské linky, šikovní kutilové si poradí sami celkem bez problémů, ovšem co bude zapotřebí tak či tak, je vynést nábytek a velké spotřebiče mimo pracovní prostor. Ale kam to vše umístit, když nemáte na zahradě žádný volný úložný box, kůlnu, garáž či sklep?

Jedno řešení by tu bylo, a sice pronájem skladových kontejnerů z Prahy. Máme tím na mysli plechovou krabici, v níž se křížem krážem po celém světě přepravuje mnoho druhů zboží, kontejnery jsou vyskládané v několika patrech na sobě a umísťují se na paluby zaoceánských lodí. Samotné podmínky při přepravě jsou poměrně drsné, kymácení lodního trupu, větrné poryvy, bouře a krupobití, sluneční žár – s tím vším si kontejner musí poradit.

kontejnery na lodi

Jestliže si kontejner pronajmete na určitou dobu několika dnů, týdnů či měsíců, budete mít k dispozici perfektní zázemí pro nábytek, domácí spotřebiče, textil, obuv, hračky, sportovní potřeby, koberce, svítidla, nářadí a cokoli dalšího, co potřebujete někam uschovat a uzamknout.

Kontejner vám přistaví přímo na zahradu před vchod do domu, a tím pádem máte úložiště po ruce a není třeba nikam dojíždět. Toto oceníte hlavně tehdy, až budete potřebovat kvůli každé maličkosti do kontejneru vstupovat, a kdybyste to měli provést třeba pětkrát za den, s uloženými věcmi dvacet kilometrů daleko by to tak jednoduché nebylo.