ADDRESS


EMAIL

PHONE

Proč je důležitý kolagen


Jakou funkci má v našem těle kolagen
I když si to mnozí lidé neuvědomují, kolagen má v našem těle nezastupitelnou roli. Je obsažený v kloubech, takže se díky němu můžeme bezbolestně pohybovat. Další důležitý účinek má na náš vzhled, protože pokud ho máme v těle dostatek, naše pokožka je pružná a vypnutá, pleť je bez vrásek a vlasy a nehty jsou pevné. Jakmile ale kolagen z našeho těla mizí, začínají se u nás objevovat zdravotní problémy.

Na trhu je spoustu výrobců kolagenu, kteří slibují doslova zázraky. Jen minimum z nich ale opravdu funguje jak má. Jedním z nich je Orca collagen, který je vyrobený z mořských ryb. Tento typ kolagenu je nejkvalitnější a snadno se v těle vstřebává. K dostání je ve formě prášku, který stačí rozmíchat ve vodě a je připravený k použití. Obsahuje navíc i kyselinu hyaluronovou a vitamín C, což jsou složky, které jsou pro pleť také velice důležité. Díky nim je pleť zářivá a vláčná, takže pokud hledáte něco co vám pomůže vypadat dobře, je kolagen jasnou volbou.

kolagen prášek

Orca má jako jeden z mála výrobců a prodejců kolagenu možnost zaregistrovat se jako VIP člen. Členství má výhody, které běžným nákupem nezískáte. Můžete soutěžit o hodnotné ceny, každý měsíc budete mít svůj kolagen doma s dopravou zdarma a to už se vyplatí.

starší žena

Jestli vás členství nezajímá a raději si budete kupovat měsíční balení každý měsíc zvlášť, pročtěte si obchodní podmínky jednorázový nákup Orcacollagen a vyzkoušejte kolagen na jeden měsíc. Měsíc je ale krátká doba na to abyste mohli s jistotou říct zda vám kolagen nějak pomohl. Je lepší ho žívat déle a poté teprve budete moct s jistotou říct zda vám pomáhá. Čím dříve ho začnete brát, tím lépe pro vás, protože už okolo třicátého roku věku se kolagen začíná z našeho těla vytrácet což způsobuje nejenom zhoršení stavu pokožky rychlejší stárnutí, ale také problémy s pohybem.