ADDRESS


EMAIL

PHONE

Kdy a jak využít zahradní bazén do země

Zahradní bazény vypadají jako jedna velká hračka pro dospělé i pro děti, ať už se jedná o nadzemní konstrukci, anebo zahradní bazén do země. Ty zapuštěné pod úrovní terénu ovšem přece jen vypadají lépe a také se s nimi dá provozovat více zábavných činností.

kruh u bazénu

Skákání do vody – nejen rozpustilé děti, ale mnohdy i dospělí mají někdy chuť rozběhnout se a skočit do vody šipku nebo alespoň „kufr“. Skákání do vody je zábavné a je to vynikající antistres. Skákat do vody lze i ve dvojici vedle sebe, ovšem musíte dávat dobrý pozor, abyste někomu neublížili.

Přijela k vám návštěva – máte doma náhradní plavky, které můžete zapůjčit návštěvě vašich přátel, co k vám neočekávaně zavítali? Pak uspořádejte párty u bazénu a v bazénu. Bude vám tu mnohem lépe chutnat občerstvení ve formě obložených chlebíčků, můžete objednat pizzu a dopřát si u bazénu ovocný džus nebo právě vyrobené smoothie. U bazénu málokdy vázne zábava, protože si tu kromě klábosení může pinkat s míčem, házet s házecím diskem, lovit předměty ze dna anebo se pod vodní hladinou navzájem masírovat.

ženské nohy u bazénu

Hladinová lehátka – ulehnout na hladinu bazénu a mít vedle sebe jahodovou zmrzlinu nebo svůj oblíbený drink, co víc si přát? Snad jen druhé lehátko a sdílet svou radost s někým druhým.

Vodní hračky – říkají vám něco stříkací pistolky? Existují i velké zbraně s obřím zásobníkem na vodu, s nimiž dostříknete do několika metrů, takže máte perfektní zbraň na suchozemce. Hra s vodními stříkačkami dokáže rozpumpovat povadlou zábavu jakékoli oslavy narozenin a podobných akcí a tímto způsobem se také poměrně dobře odhalují povahové vlastnosti, pokud na párty u bazénu zvete přátele, kde by bylo možné navázat i hlubší milostný a citový vztah. Čím spontánnější zábava a hlavně neočekávaná, tím více každý odhalí své nitro, co v něm ukrývá, a jaké má skutečné životní názory.