ADDRESS


EMAIL

PHONE

Jak nahradit podprsenku?


Podprsenka má za úkol podpírat ňadra a zabránit to http://www.biatlon.cz/domaci/souteze/letni-biatlon/ mu, aby se povolilo vazivo a prsa ztratila svůj tvar. Na tvar poprsí má ale vliv hlavně genetika a také kojení. Pokud má žena mnoho kil navíc a zhubne, nakonec to na prsou bude stejně vidět. Ženy si kupují mnohé krémy, které jim slibují že natíráním se prsa zpevní, ale je to jen marketingový tah. Žádný krém vám prsa nezpevní. Jsou totiž tvořena tukem, a tuk nelze vytvarovat ani zpevnit.

Ženy nosí podprsenku i z toho důvodu, aby zakryly bradavky. Některé ženy se sice osmělí a alespoň v létě chodí bez podprsenky, ale takových žen stejně moc není. Problém je, že většina žen nosí špatnou velikost podprsenky, a to se projeví během léta. Jakmile začnou být horka, podprsenka začne třít o pokožku a během pár hodin vzniknou opruzeniny, které se špatně hojí a jsou bolestivé.

žena prsa

Je lepší podprsenku během léta nenosit, aby se tomuto problému předešlo. Pokud ale nechcete chodit jen tak, můžete si pořídit nálepky na bradavky, díky kterým nebudou vidět. Je to jemná nálepka, která skvěle drží na pokožce, a skryje bradavky i pod lehkým letním topem.

Další skvělou vychytávkou, která dokáže plně nahradit podprsenku, je prsní páska. Ta se lepí přímo na hrudník a je nutné aby byla pokožka čistá a bez kosmetiky. Uvažujete o tom že zkusíte používat pásku, která nejen že dá vašim prsům tvar, ale ještě je zpevní? Je to ideální řešení nejen pod šaty, kde se podprsenka nosit nedá, ale i pod obyčejná trička právě na léto.

barevné podprsenky

Jistě vás bude zajímat jak se pásky používají. Podívejte se na náš blog, kde najdete všechny informace ohledně pásek. Nezapomeňte si projít sekci jak správně používat prsní pásky Lifties, kde se dozvíte jak pásku správně aplikovat. Pokud se budete chtít vrátit po létu ke klasickým podprsenkám, raději navštivte specializovaný obchod a podprsenku si kupte ve správné velikosti.