ADDRESS


EMAIL

PHONE

S ostrůvkem?


Pokud sledujete moderní trendy v bydlení, jistě vám neuniklo, že v současné době je velkým hitem mít kuchyně s ostrůvkem. Je to řešení, které je vhodné do větších prostorů, kam se pohodlně vejde klidně i barový stolek. Pokud máte doma velkou užitnou plochu pro kuchyni, je jasné, že si můžete vybírat víc než někdo, kdo má naopak kuchyni malou. I v malých prostorech se dá kouzlit, stačí využít náš online návrh kuchyně glanckuchyne.cz, kde si můžete zkusit sestavit linku podle toho co se vám líbí. Následně se můžete zastavit u nás, a my vám vaše představy přeneseme do konfigurátoru, kde si vyberete úplně všechno. My vám poradíme o vybrat do vaší kuchyně, aby pro vás byla maximálně komfortní. Někdy se stane že lidé nemají představy o tom co je nejlepší pro jejich linku, a my jako profesionálové v oboru víme co a jak.

tmavá linka

Pokud toužíte po ostrůvku ale nemáte na něj dost místa, můžete místo toho využít linku do písmene U, která může ostrůvek nahradit. Ostrůvky jsou běžné nejen u kuchyní v moderním stylu, ale i u kuchyní například v provence provedení. Ať už se vám líbí cokoliv, my vám to vyrobíme.

světlá linka

Nezapomeneme ani to, abychom vám doporučili povrchy, vnitřní uspořádání pro maximální komfort při vaření a nebo určitou pracovní plochu. Velice populární je technický kámen, který je ale hodně drahý, a lze ho nahradit kamenem umělým. Jestli jste spíše milovníci dřeva, je možné na linku dát pracovní desku z masivu, která je levnější než kámen.

U nás získáte linku přesně takovou, jakou jste si vysnili. Uděláme maximum pro to, abychom vám vyrobili linku podle vašich nejtajnějších přání, a abychom vám namontovali novou kuchyni včas. U nás získáte nejen kvalitu materiálů a zpracování, ale také jistotu že bude všechno tak jak má být. Zákazníků si vážíme a děláme maximum pro jejich spokojenost. Vyberte si svou novou linku u nás i vy.