ADDRESS


EMAIL

PHONE

Likvidace náletových dřevin


Potřebujete vyčistit váš pozemek od nežádoucích keřů, náletových dřevin a stromů? Firma Sečení a mulčování vám s tím snadno pomůže. Ptáte se, co to jsou dřevnaté nálety? Jsou to všechny dřeviny, jejichž semena jsou roznášena vzduchem. Tento typ dřeviny může nadělat paseku. Ovšem k likvidaci náletů není potřeba žádný buldozer nebo pálení. Dřevnaté nálety se dají zlikvidovat frézou, která je speciálně vyrobena přímo na dřeviny. Fréza totiž rozdrtí jednotlivé dřeviny na drobný mulč a následně jej zapracuje do zeminy, takže eliminuje i potřebu odvážet vzniklý bioodpad. Společnost Sečení a mulčování nabízí kompletní balíček služeb, ve kterém se nachází: frézování pozemků a náletových dřevin, likvidace keřů, mulčování plevele, frézování pařezů až do hloubky 40 cm, kácení stromů, sečení vysoké trávy a rizikové kácení ve výškách.

kácení ve výškách

Jaké má čištění pozemků od náletových dřevin vůbec vlastnosti?

  • školení pracovníci dokáží rozdrtit vegetaci (keře i stromy) až do průměru 10 cm
  • drcení nežádoucích dřevin je možné až do svahové dostupnosti 60°
  • je to efektivní, rychlý a cenově dostupný způsob, jak vyčistit daný pozemek, a hlavně bez vzniku bioodpadu, který by se jinak musel odvézt

náletové dřeviny

Zajímá vás cena? Na stránkách Sečení a mulčování naleznete přibližnou kalkulačku. Budete potřebovat rozlohu pozemku v m2, dále si tam zadáte typ porostu, výšku porostu, sklon pozemku, zda má pozemek nějaké překážky (například jámy a kopce, náletové dřeviny, stromy, sady, vinice, kameny apod.), vyberete si typ, co chcete s posečenou hmotou – buď si zvolíte mulčování na drobné kousky, tím pádem vám nevznikne bioodpad, který by se musel odvézt, nebo si vyberete, že chcete posečenou hmotu posbírat a následně odvézt. Kalkulačka vám následně ukáže přibližnou cenu za m2 a celkovou cenu za celý pozemek. Mimo likvidaci náletů nabízí společnost i jiné služby – sečení a mulčování trávy.