ADDRESS


EMAIL

PHONE

Dobrá práce


Také se vám už někdy stalo, že jste potřebovali nějakou pomoc elektrikáře? Já si myslím, že ani není asi žádná rodina nebo jedinec, který už někdy nepotřeboval nějakou pomoc od pana elektrikáře. Řeknu vám, že taková pomoc se opravdu vždycky hodí, protože ne všichni lidé se vyznají v elektřině. Například já sice znám některé zákony, které se týkají elektřiny, ale opravdu bych se bála s tím pracovat. Bojím se, že udělám něco špatně a může to skončit opravdu něčím nebezpečným a nebo nějakým velikým úrazem. Proto jsem si řekla, že když na něco nemám, aprobaci a v něčem se dokonale nevyznám, že se do toho ani nebudu motat a nebudu to ani zkoušet.

Nářadí k práci.

A protože s partnerem bydlíme v Praze, tak vždycky většinou využíváme právě služby pana elektrikáře z Prahy devět. Myslím si, že právě tento pán z Prahy devět je opravdu výborným elektrikářem, protože zatím nám vždycky pomohl. Dokonce jsme ho už volali pětkrát. A to právě kvůli sporáku a troubě, protože nám to tam vyhazovalo pojistky. Sice pojistky umím nahodit, tohle je pro mě jednoduché a umím to, ale absolutně jsme nechápali, kde byl nějaký zkrat a nebo kde byla nějaká chyba, že právě sporák a trouba nám vždycky vyhodily pojistky, když jsme troubu a sporák pustili dohromady. Jenomže někdy to prostě je potřeba, aby se to pustilo dohromady.

Šikovný pracovník.

Nakonec pan elektrikář z Prahy 9 nám vysvětlil, že tam bylo něco špatného s troubou, takže nám musel předělat celou elektřinu a také doporučil, abychom si pořídili úplně nový sporák s troubou. Samozřejmě, že jsme dali na pana elektrikáře z Prahy devět a tohle jsme udělali, protože jsme chtěli předejít tomu, aby se potom stala také nějaká nehoda. Jenom kvůli tomu, že jsme si nepořídili nový sporák. Opravdu bychom nechtěli s partnerem vyhořet. A co je prima? Že elektrikář bude i můj bratr.