ADDRESS


EMAIL

PHONE

Chemie v bazénu

Myslím si, že každý člověk, který má na zahradě nějaký bazén, tak samozřejmě také chce anebo požaduje, aby voda v bazénu byla vždycky dokonale čistá, a hlavně zdravotně nezávadná. Proto i já si dávám záležet na tom, aby moje voda v bazénu byla vždycky čistá. Opravdu bych nesnesla, kdyby třeba moje děti vylezly z bazénu a potom druhý den by se probudily s nějakou vyrážkou anebo velice velkými a nepraktickými pupínky. Tohle říkám také z vlastní zkušenosti. Protože jedna moje kamarádka, která dělala oslavu svým dětem, když byl dětský den, tak jsme byli také pozvaní. Udělala to v den, kdy bylo opravdu nejkrásnější počasí.

Chemie být musí.

Takže potom tam také měla vyhřívaný bazén. Bylo to opravdu prima a já jsem ještě nikdy opravdu nebyla v žádném vyhřívaném bazénu. Samozřejmě, že jsem také tušila, že tam bude nějaká bazénová chemie, která je samozřejmě potřebná. Protože pokud se v bazénu koupe třeba více jak deset lidí, tak se rozhodně vyplatí mít bazénovou chemii, která potom zlikviduje všechny mikroorganismy anebo spáry a plísně. Proto si myslím, že když děti potom šly do bazénu, byla jsem si jistá, že jim nehrozí opravdu nic špatného. Jenomže když jsme potom odcházeli domů a děti byly vymáchané v tom bazénu u kamarádky, tak se večer začaly opravdu tak moc hodně škrábat, že až mě to vyděsilo.

Chemie je různá.

Prvně jsem si myslela, že jestli snad nejsou pokousané od blech anebo od nějakých švábů či štěnic. Jenomže později jsem se dozvěděla, že i kamarádčiny děti mají stejný problém. Moje kamarádka mi potom řekla, že zapomněla bazén vyčistit a že tam nedala žádnou bazénovou chemii. Bazénová chemie je v tomhle naprosto nepostradatelná. Pokud máte velkou rodinu, a ještě k vám do bazénu chodí jiní lidé, tak samozřejmě bazénová chemie bude pro vás velice podstatná. Já vím, že kde, kdo říká, že bazénová chemie škodí, stejně tak jako jiná chemie. Jenomže odsud posud. Všeho s mírou. Do bazénu odjakživa vždycky patřila bazénová chemie anebo chlor.